Gravity – Yerçekimi | 2013 | CAM XviD-Srkfan | Türkçe Altyazıhttp://www.imdb.com/title/tt1454468/
Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky’nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla baş başadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de git gide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?
Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón’ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.

…::: LETİTBİT :::…..
http://letitbit.net/download/49643.489ad859201408b9570d107c5ef8/Gravity.2013.CAM.XviD-.rar.html

…::: TURBOBİT :::…..
http://turbobit.net/3g0n5p0keolp.html

Uyumlu Türkçe Altyazı Dosyanın İçindedir

İYİ SEYİRLERsaglamoyun.com-full-oyun-indir-download

Google'dan Gelen Aramalar;


yerçekimi indir, yerçekimi filmi indir, yerçekimi full hd indir, yerçekimi full indir, yerçekimi full part tr dublaj indir, yerçekimi hd indir, yerçekimi film indir, yerçekimi tek link indir, Yerçekimi – Gravity 2013 fileswap, yerçekimi hotfile tek lin indir
  21 Ekim 2013
 2.114 kez okundu.

Gravity – Yerçekimi | 2013 | CAM XviD-Srkfan | Türkçe Altyazı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Son Yorumlar