Hükümet Kadın (2013) (DVDRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir 


IMDB Linki: http://www.imdb.com/title/tt2645092/
Sinemalar.com Linki: http://www.sinemalar.com/film/201113/hukumet-kadin

Yapım:2012 – Türkiye
Tür:Komedi
Süre:97 dakika
Yönetmen:Sermiyan Midyat
Oyuncular:Demet Akbağ, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat, Bülent Çolak, Burcu Gönder
Senaryo:Sermiyan Midyat,
Yapımcı:Necati Akpınar,

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar’ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.
Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat’ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu!  Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı  ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.

Turbobit

http://turbobit.net/mk3u7qnh2glx.html

Bitshare

http://bitshare.com/files/8d5vcwn4/Hukumet_Kadin_-2013-_DVDRip_XviD.avi.htmlsaglamoyun.com-full-oyun-indir-download

Google'dan Gelen Aramalar;


Hükümet kadın 2[2013]DVDRip XviD[Türkiye] PASSWORD txt, hükümet kadın 2 full indir, Hükümet Kadın 2 2013 DVDRip XviD Yandex Tek Link İndir, hükümet kadın 2 2013 dvdrip xvid türkiye, hükümet kadın 2 tek link indir, hükümet kadın 2 dvdrip, hükümet kadın2 indir, Hükümet kadin 2[2013]DVDRip XviD[Türkiye], Hükümet kadin 2 2013 DVDRip XviD, hükümet kadın 2 indir tek link
  16 Mayıs 2013
 2.615 kez okundu.

Hükümet Kadın (2013) (DVDRip XviD) Yerli Film Tek Link İndir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Son Yorumlar