Hükümet Kadın | 2013 | DVDSCR XviD | Yerli Filmhttp://www.imdb.com/title/tt2645092/
8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar’ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu.
Midyat’ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.

…::: LETİTBİT :::….

http://letitbit.net/download/75659.7314646cad187557eca7d875c7bf/Hukumet.Kadin.2013.DVDSCR.XviD.avi.html

….::: JUNOCLOUD :::….

http://junocloud.me/z7fxuydxhham

…::: UPLOKİNG :::….

http://uploking.com/file/0i1bir/huku…vdscr.xvid.avi

İYİ SEYİRLERsaglamoyun.com-full-oyun-indir-download

Google'dan Gelen Aramalar;


divx tek link indir, hükümet kadın bedava indir, hükümet kadın 1 indir, hükümet kadın divx indir, hükümet kadın divx, hükümet kadın tek link indir, hükümet kadin divx izle, hükümet kadın 1080p izle, hükümet kadın hd indir, hükümet kadını 1 indir
  12 Nisan 2013
 7.563 kez okundu.

Hükümet Kadın | 2013 | DVDSCR XviD | Yerli Film Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Son Yorumlar